Skip to the content
Menu

Jens Steen Nielsen

Programleder, cand.scient., ph.d.
21 60 90 32
j.s.nielsen@rsyd.dk

Lis Pavia Hansen

Lægesekretær
65 41 36 25
lis.pavia.hansen@rsyd.dk


Lone Tornbjerg Pedersen

Specialkonsulent
24 89 43 91
lone.tornbjerg.pedersen@rsyd.dk

Louise Sølund Hansen

Konsulent
24 52 48 59
louise.solund.hansen@rsyd.dk

Kirsten Victoria Larsen

Konsulent
24 41 69 18
kirsten.victoria.larsen@rsyd.dk

Maja Refshauge Kristiansen

Forsknings- og udviklingsassistent
20 25 68 79
maja.refshauge.kristiansen@rsyd.dk

Sofie Frigaard Kristoffersen

Forsknings- og udviklingsassistent
21 37 14 32
sofie.frigaard.kristoffersen@rsyd.dk

Cathrine Grube Rasmussen

Lægesekretær
40 24 07 99
cathrine.grube.rasmussen@rsyd.dk

Hvad er DD2

Få et overblik på 2 minutter