Skip to the content
Menu

Jens Steen Nielsen

Programleder, cand.scient., ph.d.
21 60 90 32
j.s.nielsen@rsyd.dk

Lis Pavia Hansen

Lægesekretær
65 41 36 25
lis.pavia.hansen@rsyd.dk


Lone Tornbjerg Pedersen

Konsulent, cand.merc.
65 41 36 25
lone.tornbjerg.pedersen@rsyd.dk

Johan Ludvig Reventlow

Koordinator almen praksis, Almen mediciner

Marianne Nielsen

Konsulent, Farmakonom
24 41 69 18
marianne.nielsen8@rsyd.dk

Lisbeth Melbye

Konsulent, Sygeplejerske
24 41 64 44
lisbeth.melbye@rsyd.dk

Maja Refshauge Kristiansen

Forskningsassistent, cand.scient
24 52 58 59
maja.refshauge.kristiansen@rsyd.dk

Hvad er DD2

Få et overblik på 2 minutter